Kim jesteśmy


Krzysztof Kowalczyk - Ma dość spędzania całych dni w pociągach PKP, aby móc zobaczyć kilka koncertów w Warszawie, Krakowie czy Katowicach - dlatego też, razem z Markiem i frotą, postanowił stworzyć projekt Sopot Melody Day. Na co dzień zajmuje się organizacją koncertów, pisaniem dla portalu uwolnijmuzyke.pl i sprawdzaniem line-upów różnorakich festiwali. Namiętnie ogląda też programy kulinarne i wciąga nosem drony pod każdą postacją. Chciałby posiadać stronę domową w tych strasznych internetach, ale prędzej zorganizuje koncert Thoma Yorke w Papryce lub zaciągnie Buriala do SFINKSa, aniżeli znajdzie czas, aby to wszystko złożyć i wrzucić do sieci.


Joanna ‘frota’ Kurkowska - Każdego dnia naciska spust migawki i wciska klawisze na klawiaturze. W różnym celu z różnym skutkiem. Efekty można znaleść m.in. na WP.pl,Onecie czy w „Blizie”. Animuje też życie fotografów koncertowych prowadząc stronę Fosiarze.blogspot.com i jest współzałożycielką kolektywu Black Box Photo. Muzycznie pochłania niemal wszystko, aby inspiracje wypluć na kartkę papieru w postaci ilustracji. W liceum nie trawiła muzyki elektronicznej, teraz z radością zagłębia się zarówno w klasykę, jak i najnowsze wydawnictwa syntezatorowych potworów. 

Marek Rogala - W liceum z plastyki miał szóstkę. Głównym artystycznym zajęciem Marka jest rysowanie, wycinanie i pieczołowite układanie strony eskaem.pl - choć zdarza mu się czasem też namalować obraz czy stworzyć animację. Nie śpi po nocach bo wymyśla kolejne plakaty dla Sopot Melody Day. Na co dzień pracuje w wysysającej energię korporacji, gdzie czeka na wygraną w lotto, by móc beztrosko bawić się muzyką i plastyką. Człowiek-synonim określenia - robótki ręczne!